Biz Kimiz

Ana faaliyet konusu yurt içinde ve yurt dışında fuar düzenlemek olan TÜYAP, 1979 yılında İstanbul’da kurulmuştur.

TÜYAP Fuarcılık Grubu ülkemiz fuarcılık endüstrisindeki öncü ve lider konumu ile 40. Kuruluş Yılı arifesinde, fuarcılık mesleğindeki deneyimini ve gelişimin sürekliliğine olan inancını Tüyap Akademi' yi kurarak yaşam boyu öğrenmeye katkı misyonunu hayata geçiriyor.

Böylelikle fuarcılık sektörüne olan gönül borcunu; ekonominin itici gücünü oluşturan çeşitli sektör kuruluşlarının, özellikle küçük ve orta boy işletmelerin farkındalıklarını arttırarak ve geleceğin fuarcılarını yetiştirip sektöre katarak yerine getirmeyi hedefliyor.

TÜYAP AKADEMİ güçlü akademik işbirlikleri ve deneyimli eğitmenleri ile günümüz iş dünyasında değişen ve artan rekabet koşulları içinde en verimli ve dinamik uluslar arası pazarlama platformunu oluşturan fuarlardan yola çıkarak; gelecekte fuarcılık mesleğinde kariyer yapmak isteyen üniversite öğrencilerinin, iş dünyasında fuarcılık ekseninde pazarlama ve satış alanında çalışmakta olan profesyonellerin ve fuarlarda çözüm ortağı işkollarında faaliyet gösteren iş gücünün gelişimine yönelik tasarlanmış özgün mesleki eğitim içerikleri ile "fark" yaratmak hedefiyle faaliyete geçiyor.

Formunuz başarı ile gönderildi.

Formunuz gönderilemedi.

Eğitim Başvuru Formu

Size en uygun eğitimi seçin, öğrenmeye hemen başlayın.